Wiązania snowboardowe Bent Metal

Bent Metal to mało znana marka na polskim rynku snowboardowym, ale w USA skąd pochodzi jest rozpoznawalna i ceniona przez riderów. Bent Metal oferuje najwyższej jakości wiązania snowboardowe, które są produkowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Oferta jest dosyć skromna bo są to zaledwie trze modele: Logic (miękkie), Transfer (średnio sztywne) oraz Solution (sztywne)
Bent MetalBent Metal to legendarna marka wiązań snowboardowych z USA. W Polsce produkty tej marki są raczej mało znane i mało popularne ale trzeba wiedzieć że to najwyższej jakość wiązania, wykonane przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z wykożystaniem innowacyjnych rozwiązań.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.