Wiązania snowboardowe Bent Metal

Bent Metal to mało znana marka na polskim rynku snowboardowym, ale w USA skąd pochodzi jest rozpoznawalna i ceniona przez riderów. Bent Metal oferuje najwyższej jakości wiązania snowboardowe, które są produkowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Oferta jest dosyć skromna bo są to zaledwie trze modele: Logic (miękkie), Transfer (średnio sztywne) oraz Solution (sztywne)
Bent MetalBent Metal to legendarna marka wiązań snowboardowych z USA. W Polsce produkty tej marki są raczej mało znane i mało popularne ale trzeba wiedzieć że to najwyższej jakość wiązania, wykonane przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z wykożystaniem innowacyjnych rozwiązań.

WiĄzania snowboardowe bent metal  logic bind  2017 czarny
WiĄzania snowboardowe bent metal logic bind 2017 czarnyWiĄzania snowboardowe bent metal logic bind 2017 czarny to Innowacyjne wiązania snowboardowe z nowej kolekcji. Wiązania zostały wykonane z użyciem innowacyjnych rozwiązań i materiałów najwyższej jakosci.
599 PLN
WiĄzania snowboardowe bent metal  transfer bind  2017 czarny
WiĄzania snowboardowe bent metal transfer bind 2017 czarnyWiĄzania snowboardowe bent metal transfer bind 2017 czarny to Innowacyjne wiązania snowboardowe z nowej kolekcji. Wiązania zostały wykonane z użyciem innowacyjnych rozwiązań i materiałów najwyższej jakosci.
719 PLN
WiĄzania snowboardowe bent metal  transfer bind  2017 czarny|szarny
WiĄzania snowboardowe bent metal transfer bind 2017 czarny|szarnyWiĄzania snowboardowe bent metal transfer bind 2017 czarny|szarny to Innowacyjne wiązania snowboardowe z nowej kolekcji. Wiązania zostały wykonane z użyciem innowacyjnych rozwiązań i materiałów najwyższej jakosci.
719 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.