Wiązania snowboardowe Drake

Drake to włoski producent wiązań snowboardowych, który od lat słynie z jakości produkwoanych wiazań. Wiązania Drake z pewnością należą do jednych z bardziej wytrzymałych, a podstawowy model King jest szczególnie lubiany przez poczatkujących riderów. Wszystkie wiązania Drake posiadają tradycyjny system zapinania na klasyczne strapy, któy został przez firmę bardo dobrze dopracowany. Jakość użytych materiałów w wiązaniach Drake stoi na wysokim poziomie, dzięki czemu żywotność całych wiązań jest duża.
Drake BindingsWiązania snowboardowe marki Drake to dosyć obszerna kolekcja, w której dużo się dzieje. Znajdziemy tu wiązania dla początkujących, dla dobrze jeżdżących, dla miłośników freeride'u oraz freestyle'u. Wszystkie wiązania są bardzo dobrze i solidnie wykonane. Cała kolekcja wiązań obfituje w różne kominacje kolorystyczne, dzięki którym prezentują się bardzo efektownie. Najchętniej kupowanym wiązaniem jest model Fifty, który ma dobry stosunek cena/jakość.

Drake King (lime) 2018
Drake King (lime) 2018Drake King (lime) to klasyczne wiązania snowboardowe, które od kilku sezonów wyglądają tak samo. Po co ulepszać coś co jest dobre i niezawodne. Kingi to dobry wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych riderów którzy potrzebują s ...
459 PLN
Drake Fifty (army) 2018
Drake Fifty (army) 2018Drake Fifty (army) to od wielu najbardziej popularny model w kolekcji wiązań Drake. To wiązania o średniej sztywności, które cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Wiązania posiadają canting pozwalający na przyjęcie naturalnej pozy ...
499 PLN
Drake DL (black) 2018
Drake DL (black) 2018Drake DL (black) to najwyższy model damskich wiązań w kolekcji Drake. DL to wszechstronne wiązania których walory dostrzegą średnio zaawansowane i zaawansowane riderki. Niska waga wiązań została osiągnięta dzięki użyciu podstawy light s ...
719 PLN
Drake Radar (black) 2018
Drake Radar (black) 2018Drake Radar (black) to wysokiej klasy wiązania dla zaawansowanych riderów, którym zależy na dużej sztywności i responsywności. Niska waga została osiągnięta dzięki użyciu podstawy omnichrom light, magnezowych pompek, super lekkiego highba ...
949 PLN
Wiązania Drake DL White 2015
Wiązania Drake DL White 2015Wykorzystując najlepsze z naszej wiedzy i doświadczenia, zostały opracowane wiązania premium dla kobiet. Zbudowane na naszej podstawie Light Saber z w
499 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.