Wiązania snowboardowe Elfgen

Elfgen to niemiecka marka, której nazwa pochodzi od niemieckiego konstruktora, który zaprojektował pierwsze wiązania snowboardowe! Elfgen nie należy do liderów w branży snowboardowej i w naszym kraju nie jest to popularna marka, ale wiązania tej firmy cechują się dobrą jakością w dobrej cenie. Wiązania Elfgen można polecić szczególnie początkującym snowboardzistom.
Elfgen logoWiązania snowboardowe marki Drake to dosyć obszerna kolekcja, w której dużo się dzieje. Znajdziemy tu wiązania dla początkujących, dla dobrze jeżdżących, dla miłośników freeride'u oraz freestyle'u. Wszystkie wiązania są bardzo dobrze i solidnie wykonane. Cała kolekcja wiązań obfituje w różne kominacje kolorystyczne, dzięki którym prezentują się bardzo efektownie. Najchętniej kupowanym wiązaniem jest model Fifty, który ma dobry stosunek cena/jakość.

Wiązania Elfgen Freestyle Men Purple
Wiązania Elfgen Freestyle Men PurpleSuper lekkie wiązanie freestylowe o niepowtarzalnej optyce. Metalowe klamry, nie przestawny pedał gazu - wyłożony materiałem antypoślizgowym EVA. Pł
199 PLN
Wiązania Elfgen Powder Girl White 2012
Wiązania Elfgen Powder Girl White 2012Super lekkie wiązanie damskie w którym zastosowano bardzo dobre materiały między innymi antypoślizgowy komponent EVA do pedału gazu.
259 PLN
Wiązania Elfgen Freestyle Girl Black
Wiązania Elfgen Freestyle Girl BlackTa super lekka konstrukcja zachwyci Cię nie tylko swoją niepowtarzalna optyką lecz też doskonałymi właściwościami.
299 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.