Wiązania snowboardowe Flux

Flux Bindings to amerykańska marka wysokiej klasy wiązań snowboardowych. Wiązania Flux to jedne z lepszych wiązań dostępnych na rynku snowboardowym, cechuje je solidność, wysoka jakość materiałów, rewelacyjna praca pompek. Połączenie tych elementów oraz nienagannego designu sprawiają, że wiązania Flux są obiektem westchnień dla niejednego snowboardzisty - szkoda tylko, że nie należą do najtańszych.
flux logoWiązania snowboardowe Flux od lat cieszą się bardzo dobrymi opiniami, nic w tym dziwnego bo jakość oefrowanych wiązań jest naprawdę bardzo wysoka i zasługuje na uznanie. Flux'y już od podstawowego modelu oferują bardzo dobre wiązania, w pełni funkjonalne i o dużej wytrzymałości. Wyższe modele wiązań to coraz lżejsze konstrukcje, które w najwyższych modelach są naprawdę lekkie.

Wiązania snowboardowe Flux TT (black) 2020
Wiązania snowboardowe Flux TT (black) 2020Wiązania snowboardowe Flux TT Black 2020Flux TT (black) to wszechstronne wiązania o średniej sztywności które bardzo dobrze spisują się zarówno podczas szybszej jazdy jak i zabaw w snowparku. Dzięki nowym paskom w nowym modelu but jest lepie ...
770 PLN
Wiązania snowboardowe Flux XF (metallic black) 2020
Wiązania snowboardowe Flux XF (metallic black) 2020Wiązania Flux XF Metallic BlackFlux XF (metallic black) to wiązania które są następcą uznanego modelu SF. XF to wiązania przeznaczone do agresywnej i dynamicznej jazdy, dla wielbicieli dużych prędkości i mocnego jeżdżenia skrętami cięt ...
1120 PLN
Wiązania FLUX RL Matte Navy 2016
Wiązania FLUX RL Matte Navy 2016Lekkie (R-light) elastycznie pracujące wiązania przeznaczone do szeroko pojętego freestylu oraz komfortowej jazdy po stokach. Tych wiązań nie czuje si
899 PLN
Wiązania FLUX RL Metallic Red 2016
Wiązania FLUX RL Metallic Red 2016Lekkie (R-light) elastycznie pracujące wiązania przeznaczone do szeroko pojętego freestylu oraz komfortowej jazdy po stokach. Tych wiązań nie czuje si
899 PLN
Wiązania FLUX DL Matte Silver & Black 2016
Wiązania FLUX DL Matte Silver & Black 2016Najlżejsze wiązania w linii Flux. Stworzone, by zdominować jazdę freestylową.
1359 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.