Wiązania snowboardowe Flux

Flux Bindings to amerykańska marka wysokiej klasy wiązań snowboardowych. Wiązania Flux to jedne z lepszych wiązań dostępnych na rynku snowboardowym, cechuje je solidność, wysoka jakość materiałów, rewelacyjna praca pompek. Połączenie tych elementów oraz nienagannego designu sprawiają, że wiązania Flux są obiektem westchnień dla niejednego snowboardzisty - szkoda tylko, że nie należą do najtańszych.
flux logoWiązania snowboardowe Flux od lat cieszą się bardzo dobrymi opiniami, nic w tym dziwnego bo jakość oefrowanych wiązań jest naprawdę bardzo wysoka i zasługuje na uznanie. Flux'y już od podstawowego modelu oferują bardzo dobre wiązania, w pełni funkjonalne i o dużej wytrzymałości. Wyższe modele wiązań to coraz lżejsze konstrukcje, które w najwyższych modelach są naprawdę lekkie.

Flux DS (black) 2018
Flux DS (black) 2018Flux DS (black) to flagowy model o umiarkowanej sztywności, wyposażony w nowe paski Waffle oraz Versa, które zapewniają kapitalne trzymanie buta a co za tym idzie doskonałe czucie i reakcję deski. Deska czuje każdy ruch kolana, łatwiej więc ...
1249 PLN
Flux DS (Jess Mudgett) 2018
Flux DS (Jess Mudgett) 2018Flux DS (Jess Mudgett) to flagowy model o umiarkowanej sztywności, wyposażony w nowe paski Waffle oraz Versa, które zapewniają kapitalne trzymanie buta a co za tym idzie doskonałe czucie i reakcję deski. Deska czuje każdy ruch kolana, łatwiej ...
1249 PLN
Flux XF (black) 2018
Flux XF (black) 2018Flux XF (black) to nowy model wiązań, który jest następcą uznanego modelu SF. XF to wiązania przeznaczone do agresywnej i dynamicznej jazdy, dla wielbicieli dużych prędkości i mocnego jeżdżenia skrętami ciętymi. Maksymalne przenoszenie ...
1349 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.