Wiązania snowboardowe K2

Wiązania snowboardowe K2 możńa podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią klasyczne wiąznaia zapinane na klasyczne paski. W tej grupie wiązań największą popularnością cieszy się model Formula. Drugą grupę stanowią wiązania z systemem szybkiego zapinania i odpinania, któy w K2 nosi nazwę Cinch. To co odróżnia Cinch'e od innych systemów szybkiego zapinania to możliwość wyboru sposobu zapięcia. Technologia Chinch umożliwia zapięcie buta w tradycyjny sposób oraz poprzez odchylenie łyżki.
k2 logoK2 Snowboarding to firma która od samego początku jest mocno zaangażowana w rozwój snowboardingu i pokazuje to każdej zimy, kiedy to możemy oglądać i próbować nowych rozwiązań technologicznych.

Wiązania K2 Charm White 2012
Wiązania K2 Charm White 2012Charm to najlepsze damskie wiązania za małą kasę z kolekcji amerykańskiej marki K2. Z ramą A-Line i niezwykle wygodnym strapem Women Caddi Charm dost
369 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.