Wiązania snowboardowe Nitro

Wiązania Nitro, a ściślej mówiąc Raiden to oferta dla osób poszukujących wysokiej jakości wiązań snowboardowych. Nitro od lat słynie z produkcji zaawansoanych technologicznie desek, butów i wiązań snowboardowych. Potwierdzeniem tego są znani snowboardziści, którzy od lat współpracują z marką i przyczyniają się do udoskonalania i powstawania nowych produktów. Twarzami firmy są: Eero Ettala, Janna Meyen, Daniel Mai, Fillipo Kratter, Etienne Gilbert, Markus Keller, Cheryl Maas, Austin Smith, Bryan Fox, Jon Kooley oraz Gabriel Phipps.
raiden logoRaiden (Nitro) to ścisłą światowa czołówka jesli chodzi o wiązania snowboardowe. Wysoka jakość materiałów, nowe technologie, lekkie i wytrzymałe konstrukcje - takie są wiązania Raiden.

Wiązania Nitro Raiden Rythm 2013
Wiązania Nitro Raiden Rythm 2013Solidne podstawowe wiązania, które usatysfakconują Cię w każdej chwili. Ultralekka rama A-Frame znakomicie dopasuje się do Twoich stóp, podczas gdy ko
349 PLN
Wiązania Nitro Raiden Lynx 2009
Wiązania Nitro Raiden Lynx 2009Lynx to super wiązania dla kobiet.
399 PLN
Wiązania Nitro Raiden Eris Blue
Wiązania Nitro Raiden Eris BlueNajwyższy model wiązań NITRO dla kobiet. Idealnie trzymają piętę i wspomagają reakcją buta na deską. Dostosowane perfekcyjnie do damskich stóp. Najle
399 PLN
Wiązania Nitro Raiden Deco 2011
Wiązania Nitro Raiden Deco 2011Model Deco to solidne, damskie wiązania dla riderek które rozpoczynają przygode ze snowboardingiem. Łatwe w regulacji, z wszechstronnym przeznaczeniem
399 PLN
Wiązania Nitro Staxx Blue 2015
Wiązania Nitro Staxx Blue 2015

Wiązania marki Nitro wykorzystują A-Frame Baseplate, wraz z najnowszymi technologami dostarczaja także perfekcyjne dopasowanie zachowując przy

399 PLN
Wiązania Nitro Raiden Blackhawk 2013
Wiązania Nitro Raiden Blackhawk 2013Nitro BlackHawk to jedne z najpopularniejszych wiązań ze względu na swoją wszechstronność i ergonomię.
649 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.