Wiązania snowboardowe Nitro

Wiązania Nitro, a ściślej mówiąc Raiden to oferta dla osób poszukujących wysokiej jakości wiązań snowboardowych. Nitro od lat słynie z produkcji zaawansoanych technologicznie desek, butów i wiązań snowboardowych. Potwierdzeniem tego są znani snowboardziści, którzy od lat współpracują z marką i przyczyniają się do udoskonalania i powstawania nowych produktów. Twarzami firmy są: Eero Ettala, Janna Meyen, Daniel Mai, Fillipo Kratter, Etienne Gilbert, Markus Keller, Cheryl Maas, Austin Smith, Bryan Fox, Jon Kooley oraz Gabriel Phipps.
raiden logoRaiden (Nitro) to ścisłą światowa czołówka jesli chodzi o wiązania snowboardowe. Wysoka jakość materiałów, nowe technologie, lekkie i wytrzymałe konstrukcje - takie są wiązania Raiden.

Wiązania Nitro Raiden Lynx 2009
Wiązania Nitro Raiden Lynx 2009Lynx to super wiązania dla kobiet.
399 PLN
Wiązania Nitro Raiden Deco 2011
Wiązania Nitro Raiden Deco 2011Model Deco to solidne, damskie wiązania dla riderek które rozpoczynają przygode ze snowboardingiem. Łatwe w regulacji, z wszechstronnym przeznaczeniem
399 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.