Wiązania snowboardowe Roxy

Kolekcję damskich wiązań marki Roxy możemy podzielić na wiązania klasyczne, zapinane na tradycyjne paski i pompki oraz wiązania z systemem szybkiego zapinania Fastec. W wiąznaiach FASTEC zapinanie i odpinanie buta osbywa się poprzez odchylenie łyżki wiązania i wsunięcie lub wysunięcie buta. Jak przystało na Roxy wiąznaia są dostępne w wielu fajnych wariantach kolorystycznych, z ładnymi damskimi dodatkami które z pewnością będą stanowiły dopełnienie stylizacji.
roxy logoJeśli szukasz dobrych i niedrogich wiązań snowboardowych to oferta Raven na pewno Cie zainteresuje. Wiązania Raven cechuje dobra jakość w bardzo przystępnej cenie. Wiązania tej marki może nie są naszpikowane najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ale mają wszystko co powinny mieć dobre wiązania.

Wiązania ROXY Classic White 2018
Wiązania ROXY Classic White 2018Niezawodny partner do Twoich wszystkich przygód. Wiązania Roxy Classic 2018 dostarczy dopasowanie, wydajność i styl, na którym możesz polegać.
459 PLN
Wiązania ROXY Rock-it Power White Fastec 2016
Wiązania ROXY Rock-it Power White Fastec 2016Wepnij się i pognaj w dół z wiązaniami Rock-it Power. Te ultraszybkie mocowania cechują się lekkością zastosowanych materiałów i wysoką wydajnością ko
629 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.