Wiązania Switchback

Switchback to młoda marka, która zajęła się produkcją nietypowych wiązań snowboardowych. Po pierwsze wiązania są zbudowane z elementów które łączą się bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a po drugie mamy wpływ na to jak ostatecznie będą wyglądały nasze wiązania. Możemy sami skomponować wiązania w kolorach, które najbardziej nam odpowiadają i z podzespołów, które najlepiej będą odzwierciedlały preferowany styl jazdy. Dodatkową "atrakcją" którą oferują wiązania Switchback jest możliwość jazdy bez highbacka.
switchback logoSWITCHBACK to wiązania stworzone przez riderów dla riderów! SWITCHBACK to pierwsze wiązania do których regulacji nie potrzeba żadnych narzędzi, po prostu pozbawione są niepotrzebnych śrubek. Kolejną rewelacją jest to, że każdy może skomponować własną kolorystykę wiązań. Nowym rozwiązaniem jest możliwość jazdy bez backów.

Switchback Static 2018
Switchback Static 2018Switchback Static 2018 to damskie wiązania zbudowane na mniejszej płycie i niższym highbacku aby lepiej dopasować się do damskich butów. W tej wersji wiązania dostęne są ze strapami miller, które są miękkie i bardzo dobrze dopasowują si ...
799 PLN
Switchback UP 2018
Switchback UP 2018Switchback UP to najbardzej responsywne damskie wiązania w kolekcji. Wiązania przeznaczone są do wszechstronnej jazdy aczkolwiek ich największe walory dostrzegą dziewczyny które lubią agresywną jazdę na krawędziach oraz dziewczyny jeżdżą ...
1099 PLN
Switchback Forever 2018
Switchback Forever 2018Switchback Forever 2018 to miękkie wiązania zaprojektowane do jibbingu i freestyle'u. W tym sezonie wiązania zostały oparte na innowacyjnej płycie AERON. Nowa płyta to połączenie wysokiej jakości Nylonu z aluminiowymi elementami w miejscach ...
1099 PLN
Switchback Twin White 2018
Switchback Twin White 2018Switchback Twin White 2018 to bardzo komfortowe i wszechstronne wiązania snowboardowe zaprojektowane do szeroko pojętego freestajlu. W tym sezonie wiązania zostały oparte na innowacyjnej płycie AERON. Nowa płyta to połączenie wysokiej jakośc ...
1149 PLN
Switchback Session (black) 2018
Switchback Session (black) 2018Switchback Session Black 2018 to najsztywniejsze wiązania w kolekcji - idealne dla riderów którzy lubią ostrą i dynamiczną jazdę. Wiązania zostały wyposażone anatomiczne highbacki FL oraz strapy Eames. W tym sezonie wiązania zostały opart ...
1239 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.