Wiązania snowboardowe Bent Metal

Bent Metal to mało znana marka na polskim rynku snowboardowym, ale w USA skąd pochodzi jest rozpoznawalna i ceniona przez riderów. Bent Metal oferuje najwyższej jakości wiązania snowboardowe, które są produkowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Oferta jest dosyć skromna bo są to zaledwie trze modele: Logic (miękkie), Transfer (średnio sztywne) oraz Solution (sztywne)
Bent MetalBent Metal to legendarna marka wiązań snowboardowych z USA. W Polsce produkty tej marki są raczej mało znane i mało popularne ale trzeba wiedzieć że to najwyższej jakość wiązania, wykonane przy użyciu bardzo dobrych materiałów i z wykożystaniem innowacyjnych rozwiązań.

Wiązania Bent Metal Axtion Blue Yellow 2022
Wiązania Bent Metal Axtion Blue Yellow 2022Wiązania Bent Metal Axtion Blue Yellow 2022 to wiązania stworzone przez zespół Bent Metal. Zapewniają wysokie osiągi all-mountain. Wyposażone w elasty
959 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.