Wiązania snowboardowe Head

Jeśli chodzi o snowboard to Head nigdy nie należał do czołówki, ale w ognie też nigdy nie był. Ofertę Heada można podzielić na dwie grupy. Pierwszą grupę stanowią bardzo podstawowe modele desek i wiązań snowboardowych, które nie oferują rewelacyjnej jakości i technologii ale są przez to atrakcyjne cenowo. Drugą grupę stanowi sprzęt o dużo lepszej jakości ale także i wyższej cenie.
flow logoHead to znany i ceniony producent sprzętu sportowego, a konkretnie sprzętu narciarskiego, tenisowego oraz snowboardowego. Jeśli chodzi o wiązania snowboardowe to oferta Heada nie jest nadzwyczajna ale jest tu kilka modeli na które warto zwrócić uwagę.

Wiązania juniorskie HEAD P Jr 2016
Wiązania juniorskie HEAD P Jr 2016Juniorskie wiązania Head P Jr o klasycznym designie oraz rozwiązaniach pozwalających rozwijać się
299 PLN
Wiązania HEAD Youth
Wiązania HEAD Youth

Head Youth to wiązania dla młodzieży z rozmiarem 18.5-28.5. Klasyczny design, miękki flex, wybaczająca konstrukcja to idealna kompozycja cech dla n

299 PLN
Wiązania HEAD NX Fay I White 2018
Wiązania HEAD NX Fay I White 2018Wiązania HEAD NX Fay I to łatwe w obsłudze wiązania, zaprojektowane do swobodnej jazdy i podnoszenia swoich umiejętności. Zapewniają całkowitą dostępn
299 PLN
Wiązania HEAD NX Fay I Black 2019
Wiązania HEAD NX Fay I Black 2019Wiązania HEAD NX Fay I Black to intuicyjne w obsłudze wiązania zaprojektowane do swobodnej jazdy i czynienia stałych postępów. Regulowane bez narządzi
299 PLN
Wiązania HEAD NX Fay I Black 2020
Wiązania HEAD NX Fay I Black 2020Wiązania HEAD NX Fay I Black 2020 to damskie wiązania snowboardowe, które są intuicyjne w obsłudze. Stworzone do swobodnej jazdy i progresji swoich um
369 PLN
Wiązania HEAD NX Fay III 2015
Wiązania HEAD NX Fay III 2015

Wiązania Head Fay III to bezproblemowe wiązania, w które w łatwy sposób można włożyć buty. Posiadają pad na całą długość wiązania.

399 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.