Wiązania snowboardowe Burton

Burton to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna firma związana z branżą snowboardową. "Burek" to ogromna firma, która przeznacza gigantyczne kwoty na reklamę, promocję, filmy, zawodników ale także na rozwój swoich technologii. Nie da się zaprzeczyć, że produkty marki Burton, w tym także wiązania snowboardowe są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, w oparciu o ciekawe rozwiązania technologiczne. Wysokie modele wiązań snowboardowych Burton wytwarzane są w oparciu o technologię i materiały stosowane w przemyśle lotniczym.
Burton snowboards logoWiązania snowboardowe marki Burton, możemy podzielić na dwie grupy: montowane na tradycyjnych insertach oraz montowane na szynie. Wiązania przeznaczone do montażu na szynie mają w nazwie dopisek EST, natomiast deski Burtona wyposażone w szynę montażową mają dopisek IST. Burton to jedyny producent, który stosuje taki sposób montażu. Wiązania Burton to solidne konstrukcje z tradycyjnym systemem zapinania na dwa paski.

Wiązania Burton

Zestaw dysków do wiązań Burton 3D Disc Black 2021
Zestaw dysków do wiązań Burton 3D Disc Black 2021Zestaw dysków do wiązań Burton 3D Disc Black 2021 do wiązań pracujących w systemie 3D. Nie pasuje do systemu Re:flex. Pasują między innymi do modelu I
89 PLN
Wiązania Burton Citizen Re:Flex Womens Black 2022
Wiązania Burton Citizen Re:Flex Womens Black 2022Wiązania Burton Citizen Re:Flex Womens Black 2022 to elastyczne wiązania snowboardowe przeznaczone dla kobiet. Dla wszystkich kobiet, które doceniają
609 PLN
Wiązania Burton Lexa Re:Flex Delft Blue 2020
Wiązania Burton Lexa Re:Flex Delft Blue 2020Wiązania Burton Lexa Re:Flex™ Delft Blue 2020 oferują maksymalne osiągi w każdym terenie. To najlepszy wybór dla średniozaawansowanych i profesjonalny
859 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.