Wiązania snowboardowe Raven

To kolekcja ok 10 modeli wiązań, które cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakosci do ceny. Wiązania snowboardowe Raven to solidne konstrukcje, wykonane z dobrej jakośći materiałów dzięki czemu reklamacje to raczej sporadyczne sytuacje. Jeśli jesteś początkującym, średnio-zaawansowanym, a nawet zaawansowanym riderem i szukasz dobrych i niedrogich wiązań o dobrych parametrach to warto sprawdzić ofertę tej marki.
raven logoJeśli szukasz dobrych i niedrogich wiązań snowboardowych to oferta Raven na pewno Cie zainteresuje. Wiązania Raven cechuje dobra jakość w bardzo przystępnej cenie. Wiązania tej marki może nie są naszpikowane najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ale mają wszystko co powinny mieć dobre wiązania.

Wiązania Raven

Wiązania snowboardowe Raven s230 (black/lemon) 2024
Wiązania snowboardowe Raven s230 (black/lemon) 2024Wiązania na snowboard Raven s230 black lemonWiązania snowboardowe Raven S230 (black / lemon) 2023 to klasyczne wiązania snowboardowe o średniej sztywności, które w sezonie 2022/2023 zastępują model s200. To w zasadzie te same z jedną różni ...
399 PLN
Wiązania snowboardowe Raven s230 (white) 2024
Wiązania snowboardowe Raven s230 (white) 2024Wiązania na snowboard Raven s230 whiteWiązania snowboardowe Raven S230 (white) 2023 to klasyczne wiązania snowboardowe o średniej sztywności, które w sezonie 2022/2023 zastępują model s200. To w zasadzie te same z jedną różnicą. W nowym m ...
399 PLN
Wiązania snowboardowe Raven King 2024
Wiązania snowboardowe Raven King 2024Wiązania Raven King 2024Raven King to zupełnie nowy model wiązań snowboardowych w kolekcji tej marki. To dobrej klasy wiązania snowboardowe z aluminiową piętką, dobrą amortyzacją i świetnymi paskami. Wiązania zostały wyprodukowane w fabr ...
595 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.