Wiązania Rossignol

Marka Rossignol znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości sprzętu narciarskiego. Na tym polu firma od lat jest liczacym się graczem. Jeśli chodzi o snowboard to Rossignol nie należy do potentatów w tej branży. O ile deski snowboardowe są wykonywane z użyciem ciekawych technologii to wiązania są traktowane raczej po macoszemu i nie oferują nic poza podstawowymi modelami, które można spotkać w kolekcjach innyh firm.
rossignol logoJeśli chodzi o wiązania snowboardowe to Rossignol nie oferuje nic poza podstawowymi modelami i podstawowymi technologiami w tej dziedzinie. Można powiedzieć że początkujący mają w czym wybrać ale zaawansowani riderzy raczej nie będą zainteresowani ofertą wiązań snowboardowych marki Rossignol.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.