Wiązania snowboardowe Roxy

Kolekcję damskich wiązań marki Roxy możemy podzielić na wiązania klasyczne, zapinane na tradycyjne paski i pompki oraz wiązania z systemem szybkiego zapinania Fastec. W wiąznaiach FASTEC zapinanie i odpinanie buta osbywa się poprzez odchylenie łyżki wiązania i wsunięcie lub wysunięcie buta. Jak przystało na Roxy wiąznaia są dostępne w wielu fajnych wariantach kolorystycznych, z ładnymi damskimi dodatkami które z pewnością będą stanowiły dopełnienie stylizacji.
roxy logoJeśli szukasz dobrych i niedrogich wiązań snowboardowych to oferta Raven na pewno Cie zainteresuje. Wiązania Raven cechuje dobra jakość w bardzo przystępnej cenie. Wiązania tej marki może nie są naszpikowane najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ale mają wszystko co powinny mieć dobre wiązania.

Wiązania Roxy

Wiązania Roxy Viva Black 2022
Wiązania Roxy Viva Black 2022Wiązania Roxy Viva Black 2022 to wiązania snowboardowe stworzone specjalnie dla kobiet. Cechują się niesamowitym komfortem i atrakcyjnym designem. Się
469 PLN
Wiązania Roxy Lola Black 2022
Wiązania Roxy Lola Black 2022Wiązania Roxy Lola Black 20222 to wiązania snowboardowe stworzone specjalnie dla kobiet. Cechują się niesamowitym komfortem i atrakcyjnym designem. Si
539 PLN
Wiązania Roxy Lola White 2022
Wiązania Roxy Lola White 2022Wiązania Roxy Lola White 2022 to wiązania snowboardowe stworzone specjalnie dla kobiet. Cechują się niesamowitym komfortem i atrakcyjnym designem. Się
539 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.