Wiązania snowboardowe Flux

Flux Bindings to amerykańska marka wysokiej klasy wiązań snowboardowych. Wiązania Flux to jedne z lepszych wiązań dostępnych na rynku snowboardowym, cechuje je solidność, wysoka jakość materiałów, rewelacyjna praca pompek. Połączenie tych elementów oraz nienagannego designu sprawiają, że wiązania Flux są obiektem westchnień dla niejednego snowboardzisty - szkoda tylko, że nie należą do najtańszych.
flux logoWiązania snowboardowe Flux od lat cieszą się bardzo dobrymi opiniami, nic w tym dziwnego bo jakość oefrowanych wiązań jest naprawdę bardzo wysoka i zasługuje na uznanie. Flux'y już od podstawowego modelu oferują bardzo dobre wiązania, w pełni funkjonalne i o dużej wytrzymałości. Wyższe modele wiązań to coraz lżejsze konstrukcje, które w najwyższych modelach są naprawdę lekkie.

Wiązania Flux

Wiązania FLUX RL Metallic Red 2016
Wiązania FLUX RL Metallic Red 2016Lekkie (R-light) elastycznie pracujące wiązania przeznaczone do szeroko pojętego freestylu oraz komfortowej jazdy po stokach. Tych wiązań nie czuje si
899 PLN
Wiązania FLUX DL Matte Silver & Black 2016
Wiązania FLUX DL Matte Silver & Black 2016Najlżejsze wiązania w linii Flux. Stworzone, by zdominować jazdę freestylową.
1099 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.