Wiązania snowboardowe FIX

FIX to kanadyjska marka wiązań snowboardowych, która w Polsce dostępna jest od 3 sezonów. FIX to jedyny producent który posiada własną fabrykę w któej produkowane są tylko i wyłącznie wiązania snowboardowe. Wiązania wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie trwałością.
fix bindings logoDo produkcji wiązań snowboardowych FIX nie używa się odpadów poprodukcyjnych które bywają używane przez innych producentów. FIX z odpadów produkuje opakowania w które pakuje swoje wiązania i które znajdą zastosowanie w Twoim domu czy garazu. W skrzynce FIX możesz trzymać narzędzie, akcesoria serwisowe i tysiąc innych rzeczy. Dzięki używaniu tworzyw nie pochodzących z odzysku masz pewność że wiązania będą znacznie bardziej wytrzymałe. Dzięki takiemu rozwiązaniu FIX jest pewny swoich produktów i oferuje dożywotnią gwarancję na podstawę, a także na pompki.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.