Wiązania snowboardowe Head

Jeśli chodzi o snowboard to Head nigdy nie należał do czołówki, ale w ognie też nigdy nie był. Ofertę Heada można podzielić na dwie grupy. Pierwszą grupę stanowią bardzo podstawowe modele desek i wiązań snowboardowych, które nie oferują rewelacyjnej jakości i technologii ale są przez to atrakcyjne cenowo. Drugą grupę stanowi sprzęt o dużo lepszej jakości ale także i wyższej cenie.
flow logoHead to znany i ceniony producent sprzętu sportowego, a konkretnie sprzętu narciarskiego, tenisowego oraz snowboardowego. Jeśli chodzi o wiązania snowboardowe to oferta Heada nie jest nadzwyczajna ale jest tu kilka modeli na które warto zwrócić uwagę.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.