Wiązania SP

SP United to austriacka firma zajmująca się głównie produkcją wiązań snowboardowych i akcesoriów sportowych. Największą sławę przyniósł firmie system szybkiego zapinania i wypinania butów FASTEC. Przez wielu system Fastec uważany jest za najbardziej dopracowany system tego typu. Zasada działania jest podobna do systemu Flow i polega na odchyleniu łyżki do tyłu i wsunięcia buta. Różnica polega na tym że w wiązniach z Fastec dolny pasek ma postać Capstrapa który obejmuje czubek buta tak jak jest to widoczne na zdjęciu po prawej.
sp logoWiązania SP to najczęściej wybierane wiązania z systemem szybkiego zapinania. System jest na tyle dopracowany że również inne firmy snowboardowe mają w swojej ofercie wiązania wyprodukowane w fabryce SP. Kolekcja wiązań SP obejmuje podstawowe modele oparte na kompozytowych materiałach oraz wyższe modele oparte na aluminiowej płycie. Taka konstrukcja wiązań sprawia że wiązania są bardzo lekkie, wytrzymałę i wygodne w użyciu.

Wiązania SP Fastec

 Zestaw dysków kompozytowych do wiązań SP 2018
Zestaw dysków kompozytowych do wiązań SP 2018Zestaw dysków do wiązań z kompozytową podstawą. Umożliwiający zamontowanie wiązań SP do desek Butron na system szynowy Channel EST.
79 PLN
 Zestaw dysków aluminiowych do wiązań SP 2018
Zestaw dysków aluminiowych do wiązań SP 2018Zestaw dysków do wiązań SP z aluminiową podstawą. Umożliwiają zamontowanie wiązań SP do desek Butron na system szynowy Channel EST.
79 PLN
Wiązania SP Brotherhood Fastec Burgundy 2019
Wiązania SP Brotherhood Fastec Burgundy 2019Prawdziwy parkowy killer, ulubione wiązanie team riderów SP Brotherhood w wersji kolorystycznej Burgundy z najnowszej kolekcji 2019. Jest reaktywne kiedy chcesz
699 PLN
Wiązania SP Brotherhood Fastec Navy 2019
Wiązania SP Brotherhood Fastec Navy 2019Prawdziwy parkowy killer, ulubione wiązanie team riderów SP Brotherhood w kolorze Navy z najnowszej kolekcji 2019. Jest reaktywne kiedy chcesz i wybaczające kie
839 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.