Wiązania snowboardowe GNU

Flux Bindings to amerykańska marka wysokiej klasy wiązań snowboardowych. Wiązania Flux to jedne z lepszych wiązań dostępnych na rynku snowboardowym, cechuje je solidność, wysoka jakość materiałów, rewelacyjna praca pompek. Połączenie tych elementów oraz nienagannego designu sprawiają, że wiązania Flux są obiektem westchnień dla niejednego snowboardzisty - szkoda tylko, że nie należą do najtańszych.
flux logoWiązania snowboardowe GNU (świetnego producenta desek snowboardowych, robionych ręcznie w USA) to oferta skłądająca się z wiązań z systemem FASTEC, czyli systememe szybkiego zapinania i odpinania poprzez odchylenie łyżki. Wiązania wyprodukowane są w fabryce SP przez co znajdziemy tu bliźniacze modele wiązań do tych które oferuje SP czy Voelkl tylko że w innych grafikach.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.