Wiązania Switchback

Switchback to młoda marka, która zajęła się produkcją nietypowych wiązań snowboardowych. Po pierwsze wiązania są zbudowane z elementów które łączą się bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a po drugie mamy wpływ na to jak ostatecznie będą wyglądały nasze wiązania. Możemy sami skomponować wiązania w kolorach, które najbardziej nam odpowiadają i z podzespołów, które najlepiej będą odzwierciedlały preferowany styl jazdy. Dodatkową "atrakcją" którą oferują wiązania Switchback jest możliwość jazdy bez highbacka.
switchback logoSWITCHBACK to wiązania stworzone przez riderów dla riderów! SWITCHBACK to pierwsze wiązania do których regulacji nie potrzeba żadnych narzędzi, po prostu pozbawione są niepotrzebnych śrubek. Kolejną rewelacją jest to, że każdy może skomponować własną kolorystykę wiązań. Nowym rozwiązaniem jest możliwość jazdy bez backów.

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.